دبیرستان متوسطه دوره اول پسرانه دانشگاه صنعتی اصفهان Educational Complex of IUT

تدریس آنلاین فصل 11 علوم هشتم شناسایی کانی ها

فیلم تدریس آنلاین شناسایی کانی ها فصل 11 علوم تجربی هشتم توسط آقای شهرانی دبیر علوم تجربی دبیرستان

اطلاعیه ثبت نام

 

دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم ابتدایی ساکن در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، برخوار و خمینی شهر با داشتن کارنامه نوبت اول پایه ششم که تمامی نمرات "خیلی خوب" باشد، چنانچه داوطلب ادامه تحصیل در پایه هفتم دبیرستان پسرانه دوره اول دانشگاه صنعتی اصفهان باشند، می توانندتا پایان اردیبهشت ماه 1400 با مراجعه به وب سایت دبیرستان و تکمیل دقیق پیش ثبت نام آنلاین اقدام نمایند.

از اواخر فروردین ماه ،  روزهای پنج شنبه و جمعه به مرور از داوطلبان به اتفاق والدین جهت امر مقدمات ثبت نام و مصاحبه به صورت ارسال پیامک دعوت به عمل خواهد آمد و نتیجه نهایی پذیرفته شدگان اوائل خردادماه 1400 اعلام خواهد شد.

در صورتی که تمامی نمرات دروس و نیز شایستگی های رفتاری نوبت اول پایه ششم همگی خیلی خوب باشد پیش ثبت نام مجاز خواهد بود.(چنانچه در ادامه روند پیش ثبت نام خلاف این ثابت شود تمامی اقدامات صورت گرفته ابطال وهیچ حقی برای دانش آموز ایجاد نخواهد شد) در ضمن از کلمه آزاد در نوشتن شغل پدر و مادر خودداری نموده و نوع شغل دقیق و کامل نوشته شود.

** تذکرات مهم **

- هنگام تکمیل نمودن فرم ثبت نام در بخش فایل ضمیمه حتما بایستی تصویر کارنامه کامپیوتری نوبت اول سال ششم ابتدایی بارگذاری گردد در غیر اینصورت ثبت نام ناقص محسوب می شود.

- حتما بایستی با کامپیوترهای خانگی و یا کافی نت ثبت نام انجام شود و باگوشی نمیتوان ثبت نام کرد ، و تا زمانیکه کد رهگیری دریافت نشود ثبت نام به پایان نرسیده است.

- بابت پیش ثبت نام آنلاین هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.

ادامه مطلب...

سوالات و مطالب زبان نهم

مطالب زبان نهم ارائه شده توسط جناب شهداد

فایل های ضمیمه :

بیش از20 درصد مدارس دولتی هوشمند شدند

مدرسه هوشمند در واقع مرحله برتری در کاربری فناوری اطلاعات در نظام آموزش کشور بوده ، مدیریت و کنترل آن مبتنی بر فناوری شبکه و رایانه است و نظام ارزشیابی و نظارت آن نیز هوشمند ( الکترونیکی) است.

ˈیوسف نوریˈ در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: هم اکنون در سراسر کشور 26 هزار مدرسه هوشمندسازی شده اند.

وی با بیان اینکه شیوه نامه هوشمند سازی مدارس، 20 مرداد ماه سال گذشته تهیه و به مدارس ابلاغ شده است گفت: این ابلاغیه در دستور کار معاونین فناوری و در کنترل فرآیند آموزشی مدارس قرار گرفت.

نوری با اشاره به آموزش معاونین فناوری مدارس در راستای هوشمند سازی مدارس، گفت: نسخه و بسته های آموزشی در شش نسخه در سایت هوشمندسازی مدارس قرار گرفته است.

رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش گفت: به منظور افزایش آگاهی والدین، دانش آموزان و معاونین فناوری مدارس، نمایشگاه هوشمندسازی در تمام استان ها برپا می شود.

نوری افزود: نمایشگاه کشوری هوشمند سازی مدارس چندی پیش در تهران و آخرین نمایشگاه نیز در استان لرستان برگزار شد.

وی ادامه داد: جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در طول سال تحصیلی برگزار می شود.

ˈ 107 هزار واحد آموزشی به انضمام مجتمع های آموزشی و پرورشی روستایی در کل کشور وجود دارد که از این تعداد 97 هزار مدرسه دولتی عادی و خاص ( شاهد، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان) و 10 هزار مدرسه غیر دولتی است.

از 12میلیون و 300 هزار دانش آموز نیز 950 هزار نفر در مدارس غیردولتی( بیش از 7/7 هفت درصد)، 10 میلیون و 200 هزار دانش آموز در مدارس دولتی عادی ( 83 درصد) و یک ملیون و 150 هزار در مدارس دولتی خاص ( 3/9 ) تحصیل می کنند.ˈ