دبیرستان متوسطه دوره اول پسرانه دانشگاه صنعتی اصفهان Educational Complex of IUT

اطلاعیه ثبت نام

 

دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم ابتدایی ساکن در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، برخوار و خمینی شهر با داشتن کارنامه نوبت اول پایه ششم که تمامی نمرات "خیلی خوب" باشد، چنانچه داوطلب ادامه تحصیل در پایه هفتم دبیرستان پسرانه دوره اول دانشگاه صنعتی اصفهان باشند، می توانندتا پایان اردیبهشت ماه 1400 با مراجعه به وب سایت دبیرستان و تکمیل دقیق پیش ثبت نام آنلاین اقدام نمایند.

از اواخر فروردین ماه ،  روزهای پنج شنبه و جمعه به مرور از داوطلبان به اتفاق والدین جهت امر مقدمات ثبت نام و مصاحبه به صورت ارسال پیامک دعوت به عمل خواهد آمد و نتیجه نهایی پذیرفته شدگان اوائل خردادماه 1400 اعلام خواهد شد.

در صورتی که تمامی نمرات دروس و نیز شایستگی های رفتاری نوبت اول پایه ششم همگی خیلی خوب باشد پیش ثبت نام مجاز خواهد بود.(چنانچه در ادامه روند پیش ثبت نام خلاف این ثابت شود تمامی اقدامات صورت گرفته ابطال وهیچ حقی برای دانش آموز ایجاد نخواهد شد) در ضمن از کلمه آزاد در نوشتن شغل پدر و مادر خودداری نموده و نوع شغل دقیق و کامل نوشته شود.

** تذکرات مهم **

- هنگام تکمیل نمودن فرم ثبت نام در بخش فایل ضمیمه حتما بایستی تصویر کارنامه کامپیوتری نوبت اول سال ششم ابتدایی بارگذاری گردد در غیر اینصورت ثبت نام ناقص محسوب می شود.

- حتما بایستی با کامپیوترهای خانگی و یا کافی نت ثبت نام انجام شود و باگوشی نمیتوان ثبت نام کرد ، و تا زمانیکه کد رهگیری دریافت نشود ثبت نام به پایان نرسیده است.

- بابت پیش ثبت نام آنلاین هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.

ادامه مطلب...